Zdravé, rýchle a chutné

Ruku na srdce. Kto z nás si už aspoň raz v živote nepovedal, že sa začne stravovať zdravšie? Ja minimálne stokrát. A čo nás nakoniec vždy odradilo? Dovoľte mi hádať. Množstvo potrebných surovín, zdĺhava príprava a napokon nie až tak chutný výsledok. Čo ak vám však prezradím, že existujú výrobky, s ktorými si za krátky čas pripravíte zdravé jedlo alebo nápoj, ktorý budete od samej chuti chcieť skonzumovať aj s obalom? 

Fit-day je česká firma, ktorá sa zameriava na výrobu produktov zdravej výživy. V ich ponuke nájdete samé dobroty v podobe smoothies, mliečnych koktejlov, proteínových nápojov a koláčov. Dôležitým a príjemným faktom je, že všetky produkty sú stopercentne prírodné, bez pridaného cukru a zároveň sú vegánske. A čo je najzaujímavejšie, chutný výsledok môžete dosiahnuť jednoduchým postupom už do dvoch minút! Ja som mala možnosť niekoľko z nich vyskúšať – čítajte ďalej, a na konci článku sa dozviete, aké mám pre vás prekvapenie 🙂

Čokoládový proteín

Začnem tým najjednoduchším na prípravu, a zároveň niečim, čím môžete obohatiť mnoho ďalších jedál či nápojov. Je to čokoládový proteín. Najrýchlejšou možnosťou, ako si pripraviť z tejto suroviny chutný nápoj plný bielkovín, je pridať jednu porciu (30g) prášku do 200-300ml vody alebo mlieka, pretrepať v shakeri, a…hotovo? Áno, hotovo! Presne takto jednoducho si pripravíte tento proteínový nápoj. Tieto proteíny v prášku si tiež môžete pridať do ovsenej kaše či smoothie. Zabezpečíte tak svojmu telu veľký prísun bielkovín (až 21,9g v jednej porcii!), pomôžete si udržať štíhlu líniu a zároveň vás tento nápoj zasýti na dosť dlhú dobu!                                 

Produkt nájdete tu.

Carrotcake

Úprimne? Keby mi niekto pred ístým časom povedal, že je možné pripraviť si chutný a zdravý koláč len za pomoci zmesi v prášku a vody, neverila by som tomu. Pri tomto produkte som sa však presvedčila na vlastné ústa. K dvom odmerkám tohto mrkvovo-jablkovo-škoricového koláčika už totiž potrebujete len 50ml vody. Rozmiešané cesto dáte buď v hrnčeku do mikrovlnky, alebo vo forme na muffiny do rúry – a je to. Ja som nám to doma pripravila na raňajky, vrch som pokvapkala medom a ozdobila vlašskými orechmi, a z výsledku som bola príjemne prekvapená. V plnej chuti koláča bolo naozaj výrazne cítiť mrkvu, jablko a škoricu, pričom bol len jemne prirodzene sladký. A na moje najväčšie prekvapenie, jeden malý koláčik sa postaral o to, že som do obeda vôbec nebola hladná! (A to sa mi, priznávam, stáva málokedy 😀 )                                                                               

Produkt nájdete tu.

Banánovo-kokosové smoothie

Do tretice tu mám produkt, ktorý sa stal mojím absolútnym favoritom! Banánovo-kokosové smoothie s 50% ovocia a čisto prírodnými zložkami. Opäť vám úplne stačí v shakeri pretrepať dve odmerky prášku vo vode alebo mlieku a nápoj máte do minúty hotový. Môžete si ho však podľa vlastného gusta dochutiť, ako som to urobila aj ja. Do mlieka som spolu so smoothie práškom pridala med, kakao, chia semienka a výsledok bol fantastický! Banán a kokos je moja obľúbená kombinácia a v tomto smoothie sa obe zložky krásne dopĺňali, spolu s tými, ktoré som tam pridala navyše. Mňam!                                                                                                                       

Produkt nájdete tu.

Zľava pre vás

Zdravé, rýchle a nesmierne chutné. Presvedčte sa sami 😉 A sľúbené prekvapenie? Ak pri objednávke zo stránky Fit-day.sk zadáte do vyznačeného políčka kód stanka15, automaticky získavate zľavu 15% na váš nákup! Teraz je to ešte lákavejšie, čo? Tak sa poponáhľajte – zľava platí do 31. 1. 2019! Môžete tak potešiť seba alebo svojich blízkych nejakým darčekovým balením. Najviac tým však potešíte svoje zdravie, no čo je ešte príjemnejšie – aj chuťové bunky 🙂 

Add a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *