Me Time XXI: Kozmetický zážitok pre mužov

taylors

Asi ste zvyknutí na to, že články z rubriky Me Time sú venované zväčša ženám. No aj muži si radi doprajú niečo z kvalitnej kozmetiky a urobia si radosť novým voňavým produktom. Môj manžel je toho príkladom, preto som do tohto článku vybrala tri kúsky z jeho obľúbenej značky. Ak ste aj vy muž, ktorý sa rád rozmaznáva dobrou kozmetikou, prípadne ste žena, ktorá má takého muža doma, čítajte ďalej! 🙂

Krém na holenie

krém na holenie

Zrejme sa nikto nebude čudovať, že v tomto článku majú svoje miesto produkty na holenie 🙂 Luky hovorí, že ak použijete namiesto peny na holenie krém, je to úplne iný zážitok z holenia. A ak použijete tento Taylor of Old Bond Street Eton College Collection krém na holenie, zážitok bude znásobený. Ide totiž o kvalitnú pánsku britskú značku s dlhoročnou tradíciou. Tento krém nielenže splní účel pri holení, no pokožku dostatočne vyživí a hydratuje. Čo môžem zhodnotiť ja, ako žena, je vôňa tohto produktu. Je skutočne fantastická a vôbec sa nečudujem, že si na nej muž vie vytvoriť závislosť! Mieša sa v nej vôňa citrusov, byliniek a oleja pačuli, ktorý obsahuje, spolu s olejom z citróna. Táto značka ponúka rôzne druhy pre rôzne typy pokožky.

krém na holenie
holenie

Štetka na holenie

štetka na holenie

Na to, aby sa kvalitný krém na holenie premenil v penu, je potrebná miska a štetka na holenie. Druhov týchto štetiek je obrovské množstvo. Luky používa štetku Taylor of Old Bond Street Shave – rovnakej značky, ako predchádzajúci krém. Obsahuje štetinky z jazveca, ktoré sú oproti tým syntetickým oveľa mäkšie, lepšie držia vodu a vytvoria hustejšiu penu. Táto štetka má okrem toho výbornú výdrž – Luky tú svoju používa už takmer tri roky a nejaví žiadne známky opotrebovania!

štetka na holenie
holenie

Šampón + sprchový gél

hair and body

Nekonečný rad produktov značky Taylor of Old Bond Street tvoria rôzne šampóny, gély, krémy a mydlá. Do tretice vám chcem predstaviť tento sprchový gél a šampón v jednom. Taylor of Old Bond Street Mr Taylor má výraznú vôňu, ktorá na tele a vlasoch vydrží dlho po použití. Aróma obsahuje hutné, robustné tóny, ktorých základom je céder, nakoľko obsahuje cédrový olej. Ako žena som zvykla byť skeptická voči takýmto „dva v jednom“ produktom, no v tomto prípade ide naozaj o kvalitu. Šampón vraj krásne pení, vlasy sú po ňom na dotyk hebké a krásne voňavé.

,,To, čo spája výrobky značky Taylor of Old Bond Street je nielen ich kvalita a tradícia podporená dlhoročným historickým vývojom, ale aj ich vizuál. Všetky výrobky sú krásne zabalené, je radosť mať ich v kúpelni, dívať sa na ne a tešiť sa, až ich znova na seba nanesiete. Vďaka týmto výrobkom sa z rutiny holenia a umývania stane rituál.“ Lukáš Kozubík

🙂

couple

P. S.: Článok o pánskych parfémoch nájdete tu. 🙂

http://stankasoprano.sk/me-time-i-wellness-vecer-s-ezo/

Add a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *