Me Time XXX: #motd & #ootd

Názov dnešného príspevku síce vyzerá tak trochu ako nejaký informatický kód, no ak sa zaujímate o makeup a módu trochu viac, určite viete, čo to znamená 😀 „Make up of the day“ a „outfit of the day“ som si dnes pre vás pripravila opäť vo forme videa. Ide o svieže líčenie k ľahkému outfitu. No a pod videom je – ako inak – popis všetkého, čo som použila 🙂

Líčenie

Pre toto líčenie som ako make up použila Barry M Fresh Face od značky Barry M. Písala som vám o ňom v minulom článku, preto k nemu poviem len toľko, že ak som si toto leto vôbec dala nejaký make-up na bežný deň, tak jedine tento! Obočie som si prešla kefkou Happy Brow od značky Miss Sporty. Je však tak stará, že ani neviem, či ju ešte vyrábajú 😀 Veľmi mi vyhovuje svojou farbou, no už sa na nej zrejme podpísal zub času, nakoľko sa v nej tvoria hrudky 😀 Na oči som najskôr naniesla jemný trblietavý očný tieň Over Baked Cake od značky Everyday Minerals, o ktorom som vám písala v tomto článku o prírodnej kozmetike. No a ako riasenka mi poslúžila NYX Professional Makeup Worth The Hype. Na líčka som naniesla trio tvárenku Natural Beauty od značky Benecos – má krásny prirodzený odtieň a kontúry tváre zvýrazní veľmi jemne. Pery som sa rozhodla zvýrazniť o čosi viac. Použila som teda moju novinku v zbierke – rúž Beautiful Color Moisturizing Lipstick od Elizabeth Arden. Je úžasný! Má krásnú výraznú farbu, perfektnú výdrž, a zároveň pery hydratuje.

Outfit

Košeľové šaty, ktoré mám na sebe, majú úžasne ľahký materiál, preto sa skvelo hodia na začiatok a koniec leta, keď už slnko nie je až tak ostré, no zároveň je stále príjemne teplo. Bohužiaľ, viac vám k nim však nepoviem, pretože som si ich kúpila v Dubaji v miestnom obchodíku a nemajú na sebe ani štítok 😀 Biele tenisky sú pre mňa jeden zo základných kúskov v zbierke topánok a v lete ich nosím veľmi často. Tieto mám z Deichmannu, majú jemne zvýšenú platformu a sú veľmi pohodlné! Čo sa týka doplnkov – kabelka (tiež novinka v mojej zbierke 😀 ) je značky Liu Jo. Nosí sa úžasne! Retiazka je variabilná, a tak kabelku môžete nosiť klasicky, crossbody, alebo skrátene ako ja vo videu 🙂 Náušnice mám z HM.

Ktorý kúsok vás zaujal najviac? Dajte mi vedieť! 🙂

PlayPlay

Add a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *