Pre koho sa líčiš ty?

Jednou z výhod života vo veľkomeste je anonymita a sloboda. Môžete byť stopercentne sami sebou a nikto nebude poukazovať na vaše nedokonalosti. Občas však človek chce svoje nedostatky schovať. Nie kvôli ostatným. Kvôli sebe.

Sú dni, keď sa cítim krásna bez akéhokoľvek líčenia. So všetkými nedokonalosťami. Vyjdem von a cítim sa vtedy najslobodnejšie ako sa dá. Preto, lebo ma nikto nesúdi. No hlavne preto, lebo nesúdim sama seba.

A potom sú dni, keď mám chuť nalíčiť sa. Make-up, možno očné tiene, riasenka, a samozrejme – rúž 🙂 A aj v tomto je istá sloboda. Pretože sa nalíčim iba kvôli tomu, že som sa tak rozhodla. Nie kvôli tomu, že musím. Nikdy som nemusela, no prešla som si obdobím, keď som mala ten pocit. A ako veľmi oslobujúce bolo uvedomenie si, že to tak nie je!

Dermablend 3D Correction od značky Vichy poskytuje dokonalé krytie a vydrží až 16 hodín. Práve to je produkt, ktorým v poslednej dobe zakrývam svoje nedokonalosti ja. Nie kvôli ostatným. Kvôli sebe. Pretože ozajstná sloboda spočíva v tom, že prijmete svoje nedokonalosti, a sami sa rozhodnete, kedy ich chcete skryť a kedy im dáte voľnosť. Voľnosť dotvárať vaše „ja“.

One Comment

Add a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *