Me Time XXXI: Leto na perách

Tak dobre, už aj tak veľký letomil ako ja musí uznať, že toto ročné obdobie máme už definitívne za sebou. Ono sa vlastne ale nie je čomu čudovať – veď už je október (ten čas ale letí). Ak ste však aj vy milovníkmi leta a radi by ste si jeho chuť ešte aspoň občas pripomenuli aj počas chladnejších dní, ktoré nás čakajú, mám pre vás tip. Sú ním balzamy na pery od značky Crazy Rumors v úžasných letných príchutiach! Poďme sa na ne v tomto článku pozrieť! 🙂

Tip: Ak sa chceš o značke Crazy Rumors dozvedieť viac, prečítaj si tento článok 🙂

Hibiskiss

hibiskiss

„Tónovací balzam na pery“ je slovné spojenie, ktoré spomedzi kozmetického názvoslovia mojim ušiam lahodí snáď najviac zo všetkého 😀 Preto som sa veľmi potešila ibištekovému radu balzamov Crazy Rumors. Ja mám tieto tri odtiene: Breeze, Tropical a Sunset. Každý z nich má mierne odlišnú farbu na perách, no je niekoľko vlastností, ktoré majú spoločné. Krásne pery hydratujú a dodávajú pocit akejsi šťavnatosti. Ich farba je jemná, trochu trblietavá a vytvára nádherný prirodzený vzhľad. No a bonusom je to, že všetky krásne sviežo voňajú!

balzam na pery

Orange Creamsicle

pomarančový balzam

Leto má pre mňa viacero prívlastkov a jedným z nich je nepochybne sviežosť. A presne taký je balzam s príchuťou pomarančového nanuka! Chutí úplne presne tak, ako si ho predstavujete 🙂 Na značke Crazy Rumors sa mi totiž najviac páči to, že sú vo svojich príchutiach originálni, a zároveň ich balzamy presne dodržia to, čo sľubujú ich názvy 🙂 Tento produkt bol pre mňa toto leto tým najpoužívanejším výrobkom na pery!

nanuk líčenie

Piña Colada

pinacolada

A keď me pri tej originalite… 😀 Balzam s príchuťou piñacolady? Ten som jednoducho musela mať! A Crazy Rumors opäť nesklamali. Chuť tohto produktu je tak akurát krémová, tak akurát kokosová a tak akurát ananásová – presne ako pravá piñacolada 🙂 Ja osobne som veľký fanúšik tohto nápoja. Ak ste aj vy, tento balzam by ste si určite mali zaobstarať! Je veľmi, veľmi hodnoverný!

ananas makeup

Robí mi veľkú radosť rozširovať svoju zbierku produktov na pery o originálne príchute balzamov značky Crazy Rumors. V ich bohatej ponuke nájde každý tú pravú pre seba. Aká je tá vaša? 🙂

Add a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *